szukaj   start   misja   produkty   pliki   kontakt

Grupy produktów


  - Wiadomości teoretyczne


Czujniki ciśnienia

Czujniki ciśnienia z wyświetlaczem

Wskaźnik ciśnienia to połączenie czujnika, miernika oraz sterownika w jednej, niewielkiej obudowie. Urządzenie umożliwia wyświetlenie wartości w różnych jednostkach na bardzo czytelnym wyświetlaczu LED.Wskaźnik cechuje się również różnymi typami wyjść, w zależności od modelu.Czujniki ciśnienia z wyświetlaczem charakteryzują się wysoką dokładnością i szeroką gamą zakresów pomiarowych ciśnień. Można je stosować w dużym zakresie temperatur.


Przełączniki ciśnienia

Zadaniem przełączników ciśnienia jest umożliwienie przesłania sygnału elektrycznego przy zadanym ciśnieniu. Regulacji zadanego ciśnienia powodującego zwarcie lub rozwarcie układu można dokonywać płynnie w oznaczonym czasie. Przełączniki dostępne są z różnymi membranami, których użycie uzależnione jest od mierzonego czynnika. Przełączniki ciśnienia mogą służyć np. do sterowania zaworami poprzez zwierania lub rozwieranie przy zadanym ciśnieniu.


Przemysłowe czujniki ciśnienia

Przemysłowe czujniki ciśnienia dzięki membranie wykonanej ze stali szlachetnej i technologii cienkowarstwowych półprzewodników posiadają doskonałe właściwości, które pozwalają na ich zastosowanie w przemyśle.Zwarta budowa zapewnia niezawodne działanie również w bardzo uciążliwym otoczeniu.Modułowa konstrukcja sprzyja niskokosztowej produkcji, także przy partiach o małej liczebności, co pozwala na oferowanie urządzeń w różnych konfiguracjach w zakresie sygnału, gwintów, przyłączy.Zastosowania:
  • Energetyka cieplna

  • Hydraulika

  • Pneumatyka

  • Stanowiska kontrolne

  • Techniki automatyzacji

  • Budowa maszyn

  • Gospodarka wodno-ściekowa


www.wobit.com.pl
start   misja   produkty   pliki   kontakt